Vrácení zboží

Zboží zakoupené v internetovém obchodě ldkcleaning.cz můžete vrátit do 14-ti dnů od jeho převzetí bez udání důvodu. Právo vrátit zboží v této lhůtě mají i zákazníci, kteří si jej převzali formou osobního odběru. Právo na vrácení zboží nelze uplatnit v případě objednávky v rámci podnikatelské činnosti, tedy pokud nakupujete jako firma na IČ.

Postup vrácení zboží:

1) Osobně na výdejním místě LDK Cleaning s.r.o., U Stadionu 2, 690 02 Břeclav

2) Prostřednictvím České pošty jako Balík do ruky, nebo přepravní službou na adresu LDK Cleaning s.r.o., U Stadionu 2, 690 02 Břeclav. Zboží nezasílejte na dobírku. Finanční prostředky budou vráceny na bankovní účet, který nám oznámíte při vrácení.

Dokumenty k vracenému zboží:

Při vrácení zboží je potřeba vždy přiložit doklad, který potvrdí nákup daného zboží u nás. Tím se zrychlí a usnadní proces vrácení.

Nejlepším způsobem je vyplnit formulář odstoupení od smlouvy, kde uvedete všechny potřebné údaje. Formulář je k dispozici na stránkách www.ldkcleaning.cz.

Vrácení platby za zboží:

Peníze zasíláme na účet kupujícího v co nejkratším termínu, nejpozději do 14 dnů.

Obaly:

I když obal není součástí ceny zboží, je nejvhodnější vrátit zboží ve stavu, v jakém jste jej přebírali – úplné, s kompletní dokumentací, bez poškození, čisté a v originálním obalu.

Pokud není vrácené zboží v původním stavu, nemusí být zákazníkovi vrácena kompletní částka, kterou za něj zaplatil. Náklady na vrácení zboží při uvedení do jeho původního stavu jsou vždy individuálně posuzovány dle povahy zboží a jeho případného poškození. Případné náklady jsou následně započteny s částkou za vrácené zboží.

Tyto informace nenahrazují platné obchodní podmínky.