Chemie

BAZÉNOVÁ CHEMIE                                                                                                                                                                                                                                  Dodáváme veškerou bazénovou chemii jak pro soukromé bazény, tak i pro bazény v penzionech a hotelích i pro veřejná koupaliště. Pro desinfekci bazénové vody nabízíme jak chlorovou tak i BEZCHLOROVOU chemii.

SANITACE A DESINFEKCE                                                                                                                                                                                                                        Pro nápojový průmysl, ale i pro zpracovatele masa i ostatní potravinářskou produkci nabízíme SANITAČNÍ PROSTŘEDKY pro mytí tanků, lisů, plnících zařízení, obalů, přepravek apod., jak kyselé tak zásadité, bezchlorové i s obsahem chloru, pěnové na desinfekci výrobních prostorů, i pro odstranění vinného kamene. Námi dodávané DESINFEKČNÍ PROSTŘEDKY jsou určené k odstranění, kvasinek, virů a mikroorganismů. Prostředky jsou zpravidla vyrobeny na bázi peroxidu vodíku či kyseliny peroctové a neionogenních tenzidů = bezchlorová desinfekce. Dodávaná ADITIVA jsou prostředky na zvýšení účinnosti mycích louhových roztoků. Tyto prostředky na sebe váží ionty kovů, vápníku a hořčíku, čímž se zabraňuje výskytu usazenin. Prostředky mají odpěňovací účinek – snižují povrchové napětí.

!!! VŠECHNY TYTO PROSTŘEDKY JSOU DODÁVÁNY V KONCENTROVANÉM STAVU, PO JEJICH NAŘEDĚNÍ NA PRACOVNÍ KONCENTRACI SE POHYBUJE CENA LITRU PRACOVNÍHO ROZTOKU V JEDNOTKÁCH KORUN !!!

CHEMIE PRO TOPNÉ, SOLÁRNÍ A FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY A KLIMATIZACE                                                                                                                                      V našem sortimentu výrobků nechybí ani chemické produkty firmy MAYCHEM Srl Itálie. Jedná se o chemikálie pro údržbu a ošetření topných a solárních systémů a také systémů klimatizací v průmyslu i domácnostech. Jedná se především o těsnící tmely pro topné, sanitární, bazénové a plynové systémy i pro výfukové systémy. Dále pak odstraňovače vodního kamene, čističe systémů, čističe odtoků, neutralizační kapaliny, ochranné inhibitory, nemrznoucí směsi apod. 

ČISTÍCÍ A ÚKLIDOVÉ PROSTŘEDKY                                                                                                                                                                                                         Nabízíme BEZCHLOROVÉ úklidové a čistící prostředky české výroby. Prostředky jsou vhodné pro domácnosti, hotely, penziony, školy, školky atd. Všechny tyto produkty jsou baleny v obalech pro malospotřebitele i velkoodběratele jako jsou hotely a penziony, školy a školky i úklidové firmy. Jedná se o výrobky na podlahy, nábytek, okna, odstranění vodního kamene atd. 

VŠECHNY CHEMICKÉ PROSTŘEDKY MŮŽETE OBJEDNAT NA NAŠEM E-SHOPU, NEBO SI JE MŮŽETE ZAKOUPIT V NAŠÍ PRODEJNĚ.